O co tu chodzi?

 

Blog powstał z myślą o tym, żeby dzielić się swoją przestrzenią i zamiłowaniem do natury i piękna. Kochamy łączyć styl boho i skandynawski minimalizm w naturalnie wytworzonych ozdobach i dekoracjach. Ogromna pasja, a wręcz miłość do otaczania się i tworzenia naturalnie pięknych dekoracji, powoduje to, że chce się to “podać dalej”.

Doceniamy to co nam natura dała i staramy się to pielęgnować oraz wykorzystywać w możliwie najbardziej ekologiczny sposób. Korzystamy z darów natury i staramy się wyciągnąć z nich jak najwięcej tworząc nasze własne produkty.

Blog ma inspirować, a nawet zarażać chęcią zrobienia czegoś swojego, zupełnie wyjątkowego i w zgodzie z naturą.
Upiększajcie z nami otaczającą nas rzeczywistość!
 

Kim jesteśmy?

Agata z wykształcenia pedagog specjalny i profesjonalna wizażystka zarządzająca firmą www.agatasawickamakeup.pl. Na co dzień ucząc cierpliwości i staranności, przekazuje tajniki rękodzieła swoim uczniom. Niczym MacGyver z garści zwykłych przedmiotów jest w stanie stworzyć niepowtarzalną dekorację, wyjątkowy prezent lub ozdobę. Posiada nieprzeciętne wyczucie stylu i gust, dzięki któremu wszystko czego dotknie staje się piękne. Wygląd bloga dopieszcza zdjęciami zrobionymi na swój własny sposób. Inspiracje od niej znajdziecie głównie w kategoriach Makeup, Dom, DIY.

 

Justyna z wykształcenia psycholog i technik usług kosmetycznych. Na co dzień pełni rolę psychologa szkolnego. Człowiek orkiestra, ciężko zliczyć wszystkie jej pasje i zainteresowania. W wolnych chwilach projektuje plakaty, logotypy i ulotki, tworzy strony internetowe, szydełkuje i robi na drutach. Pasjonuje się tworzeniem naturalnych kosmetyków i testowaniem nowych receptur na własnej skórze. Ogarnia funkcjonowanie bloga od środka. Inspiracje od niej znajdziecie w kategoriach Uroda, Zdrowie, DIY.

A Ty jak wprowadzasz piękno w swoje życie?

Napisz do nas: kontakt@makelifebeautiful.pl

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: