Photo by Content Pixie on Unsplash
Dom,  Make Life Beautiful

Wnętrze w stylu BOHO – makramy, makatki i inne dodatki

Boho to nie tylko zwiewne długie, kwieciste sukienki, koronkowe bluzki i tuniki z etnicznymi wzorami. Boho to też styl życia hołdujący przyrodzie. To dodatki wykonane z naturalnych materiałów i przedmioty wykonane ręcznie, jak pufy ze sznurka, dekoracje wykorzystujące drewniane elementy, najlepiej gałęzie znalezione w lesie lub na brzegu morza.

Wnętrze w stylu boho cechuje się łączeniem materiałów i wzorów, które pozornie mogą do siebie nie pasować, ale razem tworzą przytulne, ciepłe, idealne do wypoczynku wnętrza.

Urządzając wnętrze w stylu boho możemy pozwolić sobie na osobiste akcenty jak pamiątki z podróży, przedmioty o znaczeniu sentymentalnym. Styl ten ceni kreatywność i samodzielnie wykonane dekoracje.

Do salonu idealnie wpisują się dekoracje ścienne jak makramy wykonane ze sznurków bawełnianych, tkane wzorzyste dywany, plakaty i zdobione drewniane stoliki.

Fot. MAJAMI studio – Pakamera.pl

Do wnętrza w stylu boho pasują ręcznie tkane makatki, na których zaprezentować można wzory w ulubionej kolorystyce.

W sypialni nie może zabraknąć stylowych łapaczy snów i drewnianych dodatków. Świetnie prezentują się stoliki nocne z surowego drewna. Przytulności wnętrzu nada baldachim nad łóżkiem z lekkiego, zwiewnego materiału. Do tego, pasować będzie ręcznie wykonana pufa ze sznurka lub siedzisko z juty.

Stylowe dodatki do kuchni to podstawki pod talerze, makramowe zazdrostki na okno czy tkane w etniczne wzory bieżniki.

Niewątpliwie najpiękniejsze i najbardziej oryginalne, bo wykonane ręcznie dodatki w stylu BOHO znajdziesz na Pakamera.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: